nebojte se zeptat :-)

Datum 08.10.2019

Vložil Billypeari

Titulek Progon

Odpovědět

всем привет 789

Datum 25.08.2019

Vložil Thomasjaive

Titulek Привет

Odpovědět

Приветик всем, я тут новенький "352"

Datum 30.05.2018

Vložil Albertned

Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Odpovědět

The prostate related is central to the a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years of age. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections originating from the rest in the body. A patient may feel testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some in the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations a week will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef a week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most critical measure to adopt to be sure a wholesome prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to choose prostate examination one or more times 12 months.

Datum 19.10.2017

Vložil Luboš

Titulek Dotaz.

Odpovědět

Dobrý den, mám chamíka pardálího cca 1,5 roku. Potravu přijímá, pije, vylučuje. Leze po celém teráriu. Zdá se že je vše v pohodě. Ale začali se mu na boku dělat tmavé skvrny které se nevybarvují. Můžete mi říci co to je. Nikde jsem se to nedočetl.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Luboš Z.

Datum 20.06.2017

Vložil Čížek

Titulek housenky

Odpovědět

zdravím, chci se zeptat, může chameleón jíst housenky?
díky za odpověď.
viki.ci@seznam.cz

Datum 07.09.2016

Vložil Nick

Titulek Problém s dýchacím vakem

Odpovědět

Zdravím, muj chamík je teď momentálně nemocný, problém s ledvinama. Na to mám od veterináře lék který mu podávám do pusy. No a jelikož teď nemůžu veterináře zastihnout skusím to zatím tady. Veterinář i řikal že má nějakou bouly na dýchacím vaku (nebo uvnitř). Teď mi příde že tam má asi vodu, občas mu z nosu vyleze bublinka nebo kapička vody a když ho krmím mám pocit že si tu potravu strká do toho vaku a ne do žaludku, protože vždycky pak se "fouká", otevře pusu a vyfoukne nebo se nadechne. Občas i slyšim jakoby "písknutí". Nemáte s tím někdo zkušenosti, co by to mohlo bejt? Teď jenom leží na ručníku v terárku, UVB žárovku sem mu dal níž aby svítila přimo na něj a dal sem mu tam lampičku s tepelnou žárovkou. Dvířka terárka sou pořád otevřená dokořán (on stejně nikam neleze) takže větrání má si myslim dostatečný. Vápník dostává samozdřejmě denně a vitamíny jednou tejdně + ještě ten lék na tu močovinu. Tak snad se tady najde někdo kdo by aspoň mohl tušit co s tím vakem muže být.

Datum 19.11.2015

Vložil Marcela

Titulek Zvykne si?

Odpovědět

Dobrý den,koupila jsem od chovatele dospělého ochočeného samečka chameleona,zvyklého na ruku,od té doby,co je v novém teráriu,tak přede mnou utíká a vydatně kouše..je to už dva týdny,přejde ho to?Nemám na něho teď vůbec sahat nebo ho i přes to vytahovat ven? Děkuji.

Datum 12.07.2015

Vložil milena

Titulek spatny jazyk

Odpovědět

dobry den muj chamik ma skoro porad vyplazeny jazyk driv nezral tak sme ho na doporceni krmyli hadickou tak sem mu vzdycky nechtem pootevrela tlamicku je to tim?? a po snusce zacal normalne vystrelovat jazyk a zral ale ted kdyz trefi cvrcka tak se mu neprilepy na jazyk a vzdy spadne takze se naji jenom kdyz si k nemu dojde co nejbliz a pak kousicek vystri jazyk a sniho poradte prosim co stim

Datum 15.03.2015

Vložil olek

Titulek Chameleon mi nechce žrát šváby.

Odpovědět

Choval jsem cvrčci, ale ti byli moc náchylní na chov tak jsem přešel na švába turkistánský. O ty se tak moc nestarám a neumírají tak často jako cvrčci. Jen mi je nechce moc žrát tak mu je obaluji ve vitamínech. Dělám to pokaždé tak se zase bojím abych ho nepřevitamínoval. Může mi někdo podadit včem je obalit aby je chamík snědl a zároveň abych mu neublížil? Děkuji

Datum 25.01.2015

Vložil Zorka

Titulek Chamík

Odpovědět

ahoj chtěla bych se zeptat. Nemáte někdo zkušenost,když chamíkovi kouka něco ze zatku? Má to tam druhej den. Vypada to jako penis. Hubený a dlouhý cca 2 cm. Nemůže to být něco jiného? Nikdy to neměl. Je mu pět let. Děkuju za odpověd